“На яких швидкостях краще проїжджати вибоїни на дорозі”: Вища швидкість — менше ям або це дурість? – Ми висвітлюємо найбільш цікаві заходи дня: фоторепортаж з концертів, особисте життя і досягнення зірок київських футбольних та інших спортивних клубів, анонси …



“На яких швидкостях краще проїжджати вибоїни на дорозі”: Вища швидкість — менше ям або це дурість? – Ми висвітлюємо найбільш цікаві заходи дня: фоторепортаж з концертів, особисте життя і досягнення зірок київських футбольних та інших спортивних клубів, анонси …<br />

“На яких швидкостях краще проїжджати вибоїни на дорозі”: Вища швидкість — менше ям або це дурість?

Загальновідомо, що численні дороги, які начебто підходять для звичайних автомобілів, особливо ґрунтові, насправді рясніють ямами та вибоїнами. https://vinplace.net Такий стан дорожнього покриття фактично унеможливлює рух зі швидкістю понад 20-30 км/год. Але в якому режимі краще долати невеликі нерівності на нормальній загалом трасі? Чи справді для елементів підвіски буде краще, якщо тут гранично знижувати швидкість? Чи навпаки, ідеальний варіант — прискоритися, щоб проскочити проблемні ділянки швидше, інформує Ukr.Media. Дійсно, прискорення на нерівних ділянках трас може згладити ефект стрибків. Коливання підвіски в такому випадку не входять у резонанс з коливаннями кузова, і автомобіль їде плавніше. Однак такий спосіб подолання дорожніх нерівностей може бути шкідливим для агрегатів, розташованих нижче амортизатора — деталей підвіски та гальмівних механізмів. На великій швидкості удари, що припадають на них, стають сильнішими, а амортизатор не встигає їх пом’якшувати. В результаті шкода може бути завдана і самому амортизатору, і поворотним кулакам (важлива частина передньої підвіски, основа для маточини, на яку монтується колесо), а також маточинним підшипникам (забезпечують кріплення колеса до маточини або поворотного кулака і піддаються екстремальним навантаженням).



Posted

in

by

Tags: